Li-ion Batarya Düşük Seviye İnşaatı Mükemmel Açıkladı

Lityum-İyon pillerde normalde onaylanmamızın yanı sıra daha derine inmeyin. Normal tam ücret voltajı 4.2 V ve ayrıca daha pratik değil, 5 V, neden CC / CV şarjı gerekliliği ve tüm yangınların nesi var? [Sınırlayıcı faktör], lityum-iyon pillerin düşük seviyeli çalışmalarını son derece kolay erişilebilir bir yöntemle tanımlayan bir video yayımladı – özellikle iyonun yanı sıra anot arasında hem de katodun yanı sıra katodun yanı sıra katodun yanı sıra tahliye döngüsünün yanı sıra ücret. Videonun mükemmel açıklayıcı gücü, etkileyici bir şekilde büyüklüğünde bir animasyon yatırımı, komut dosyası yazma ve anlatım çalışmaları – [sınırlayıcı faktör], “16 aylık animasyon tasarımının”, bu normal “beyaz tahta kroki olmadığını açıklar. “Videoyu açıklayın.

Bu, ekranınıza yapıştıracağınızın yanı sıra, lityum-iyon pillerle ilgili her şeyi tanımlamamanın tek nedeni, bu, bir konunun önemli olduğu için, bunun yanı sıra, ekranınıza yapıştırmayacağınızın tek nedenidir. Böyle bir uzman stilinde yapıldığında bir video dizisine ihtiyacım var. Bunun yerine, bu, Li-Ion Akü Internals ile ilgili olarak, keşfedilen seviyeye uygun olanı, SEI katmanı ve organik katkı maddelerinin yanı sıra, İyonun Nitty-Gritty yanı sıra elektron değişimi özellikleri. Bununla birlikte, bunun için çok daha fazla videonun, yakında (ya da gerçekçi olarak yapabilecekleri en kısa sürede), Li-Ion pil hücresinin diğer tüm seviyelerine kavuşmasını genişlettiğini umuyoruz.

[Sınırlayıcı faktörden] son ​​video, bir Tesla pil günü sunumunda yapılan tüm kararları, aynı şekilde mükemmel detay düzeyinde, genel amaçlı bir içgörü videosu yaptıklarını takdir ediyoruz – son zamanlarda, Böylece bu tür konulara daha ayrıntılı bir şekilde gitmek için gerekliyiz. Bu yıl, süper kompleksitörlerin yanı sıra, pillerin her biri için uygun uygulamaların yanı sıra, otomobil üreticilerinin kendi pil hücrelerini yapması için isteklerini açıklamaya ek olarak uygun uygulamaların yanı sıra mükemmel bir karşılaştırma yaptık. 2020’de, en önemli uygulamalarında Li-İyon’u değiştirmek amacıyla alternatif pil kimyaları, bu konu dikkatinizi çekiyorsa, bu makaleleri de inceleyiniz durumunda!

İpucu için [Kelvin Green] sayesinde!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *