Gimbal SDI Camera Mod

Bazen bir şeye ihtiyacınız olduğunda, neredeyse faturaya uyan ucuz ve kolay elde edilebilir bir ürün var. Kelime: Neredeyse. [Micah Elizabeth Scott], [Scanlime] olarak da bilinen [Scanlime] olarak da bilinen bir kamera yaratıyor. Birkaç değişiklik yapıldıktan sonra, [MICAH] şimdi CrazyFire HZ-100P SDI kamera ve LIDAR-LITE mesafe sensörü ile küçük ve ucuz 3 eksenli bir gimbal var.

Otuz dakikada, [micah’s] video belgelendirmek, öğrenme anlarıyla doludur. Daha önce de söyledik, ve tekrar söyleyeceğiz: “Sadece izleyin ve sonra bize teşekkür ederiz.” [MICAH ELIZABETH SCOTT], karmaşık kavramları ve süreçleri almanın ve bir şeyleri sadece anlamlı bir şekilde açıklayan bir şekilde açıklamanın bir yoluna sahiptir (durumdaki durum: yan kanal glitching). Ve, bu hack tam olarak en soyut zorlu olmasa da, [Micah’ın] bir öğretmen olarak doğal yetenekleri hala geçiyor. Seni doğru olanı ve neyin yanlış gittiğini, işlerin neden yanlış olduğunu ve nasıl bir çözüm geliştirdiğini açıkladığından emin olmanızı sağlar.

Video boyunca, [MICAH], ilk elden deneyimden kazanılan küçük bilgelik parçalarını paylaşıyor. Siyah sıcak tutkaldan t-Glass’a (bir 3D baskı filamentine), faydalı olabilecek birkaç malzeme öğrendik.

[Micah Elizabeth Scott] çalışmalarına yabancı değiliz, bir süredir olay yerindeyiz. 2015 ve 2016’da bir Hackaday Ödülü Hakimi oldu ve her zaman örtüşmeyi sevdiğimiz şeyler yapıyor. Üç favori bilgisayar korsanlarımızdan biri ve geçmiş işini sergileyen güzel bir web sitesine sahip.

Mola sonrası video.

Bunu gönderdiğiniz için [Morris] sayesinde!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *