Tüm parlak fikirleriniz için sihirli bir ampul

[Uri Shaked] ‘ın akıllı ampulünün kırılmasından dolayı ilham verici olduğu için özlüyordu – şimdi sihirli bir ampul içine kesmek için mükemmel bir mazereti vardı. .

İlk adım ampulü söküyordu ve küçük, 130 mAh’lık bir batarya üzerinde koşmaya dönüştürüyordu. Ampulün tabanının içinde, Güç Kaynağı Kurulu, Bluetooth ve Radio Devreleri ve LED tahtası pek bir oda bırakmadı, ancak lipo bataryası için 3.3V ve 12V step gerilim regülatörlerine uyabildi.

[Shaked] ‘ın kendinden empoze edilen Perk turu, daha fazla miktarda suya ihtiyaç duyulduğunda, bir önceki projeden – bir önceki projeden ayrıldığı bir şarj devresini takardı. Parçaları birlikte yeniden lehimlemek: kolay. Bir minkül bulmaca kutusu içindeki her şeyi uydurma: zor. Kapton Bant, sınırlı alanda kısa süreleri durdurmada önemli ölçüde değerlidir.

Güvenliğin çıkarında, [Shaked], bazı düzenli ampullerle karışırsa, ampulü de tabanından izole edilir. Bazı ülkelerde, lisanslı bir elektrikçi olmadıkça, bunun bir evin devresine takılı (vidalanmış?) Kolayca önemli bir başarısızlığa sahip olabileceğini göz önünde bulundurulamadıkça, lisanslı bir elektrikçi olmadıkça, bu gibi ampullerle uğraşmanın yasadışı olduğunu belirtti.

[Shaked] ayrıca bu projeyi daha önce bazı şaşırtıcı etkiler için inşa ettiği bir işaretle bağlamayı başardı ve ayrıca, Bluetooth tabanlı iot işlevselliğini, sesi algılayan, ampulün rengini ve parlaklığını uygun şekilde değiştiren Bluetooth tabanlı iot işlevini entegre etmeyi başardı.

Bir Apple kullanıcısıysanız, daha önce bir Phillips renk ampulünü kontrol etmek için Siri’yi almak için bir yöntem sunduk. Daha da iyisi, eğer biri, bunu görünür ışık iletişimi ile fikrinizle sigortalayabilseydi, bir fotodiyot veya gerçek bir sihirli değnek – ER, ampul gibi bu tür alıcılara sahip bir aygıt paketi kontrol edebiliyor olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *