Arcade Maker Paketi ve Oyun

Bir odaya kendinden emin bir varlık ödünç veren bir arcade yapımcısının büyük dayatan ahşap kutu hakkında bir şeyler var. Uzun ve ağır bir kutudaki sorun, biraz yer kaplaması ve gözünü kolayca çekmesidir. Böylece [Alexandre Chappel], bunu önlemek için ortaya çıktı ve düz görüşte saklanabilecek bir arcade yapımcısı oluşturun.

İçinde temiz kablolama için verilen ekstra noktalar.
Fikir, kullanımda olmadığında kıvrılan duvarda asılı ahşap bir kutudur. [Alex] panellere kesilmiş Baltık huş ağacı kontrplak ile başlar. Sonra, kenar bantlarını (arka tarafta biraz yapıştırıcı olan ince bir kaplama) uygular, böylece tüm maruz kalan kenarların doğal ahşap gibi görünmesidir. Daha sonra, bir ekran deliği yüz çerçevesine yönlendirilir ve bir LCD monitörün oturmasını sağlar. Cep deliklerinin ve bisküvilerin bir kombinasyonu, [Alex] ‘nin herhangi bir şekilde görünür vida veya bağlantı elemanları olan her şeyi birleştirmesini sağlar.

Bir 3D yazıcının yardımı ile, katlanırken ön paneli tutturmak için hızlıca bir kilitleme mekanizması imal etti. Menteşe ayrıca 3D basılmıştır. Normal Ahududu Pi 4 bu özel makineyi güçlendirir. İki Fransız cleats, kutuyu duvara tutun ve sistem duvardayken, inanılmaz göründüğünü söylemek zorundayız.

Daha küçük ama çok daha standart bir arcade dolabı bulmaya çalışıyorsanız, neden bu arcade dolabına bebekler için bir göz atmıyorsunuz? Ya da, gizli arcad’ın sağlam ahşap görünümünü sevdiyseniz, bu tam boyutlu katı meşe kabine, zevk alacağınız bir şey olurdu. Mola sonrası video.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *