Duş doluluk sensörü barışı korur / ortadan kaldırır

, ilk iki prototip bileşeninin not ettiği ilk iki prototip bileşeninin ataçları olduğu ve post-it notları iyi olacağını söylediğinde. Sorun: Ofise bisikletle çeşitli meslektaşları ile iş yerinde bir duş durak. Çözüm: Birinin gerçekten odada olduğunu anlamak için yeterli olan bir doluluk ekranı. Ne hakkında konuştuğumuzu anlıyorsunuz, kapının açık veya kapalı olup olmadığından çok daha fazlasını anlayan bir sensör. [James], kapının cıvatalanmış olup olmadığını eklemek için bir sensör geliştirdi. Bu tekniğin harekete dayalı sistemler için çok olağanüstü olduğuna inanıyoruz.

Bu Uber-Smart sensör, sadece bir post-it notu substratında tutturulmuş bir çift atletin yanı sıra kapı makinesindeki alıcıda tutulur. Cıvata içten kilitlendiğinde, ataçları kolay devreyi tamamlayan bir araya getirir. Bu, bir uyarıcı çekirdek tarafından izlenir, ancak tasarlayabileceğiniz her türlü izleme sistemi ile çalışacaktır. Bunu anlamaya çalıştığımız şey, son derece uzun süredir iyi bir şekilde gerçekleştireceğine inanamayacağımız kağıt klip hack’i sağlamanın tam olarak nasıl. Alıcı deliğinin içindeki biraz daha fazla nişan geçirecek alan var gibi görünüyor. Muhtemelen yaprak anahtarı 3B baskılı yükleme braketi ile mi?

Oh, ayrıca muhafaza için IKEA gıda saklama kabında KUDO’lar. Bu, uzun vadeli olarak kurulan hackler için tercih edilen tekniklerimizden biri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *