Çizilmeden yapılan kabarcık lambaları

Kabarcık lambaları, 20. yüzyılın ortalarının daha güzel estetik yaratımlarından biri olarak lav lambalarıyla birlikte, izlemek için şeyleri büyütüyorlar. [Teknik içerikler], kendi tasarımlarından bazılarını kırbaçlamak için laboratuara girme kararını verdi, bir mağazada bir şeyler bulduğunuz şeyin ötesine bir şey yaptığınız bir çentik.

Kabarcık lambaları, bir vakum altında tutulan camın içinde bir sıvı var. Bu, akışkanın kaynama noktasını azaltır, küçük bir ısı girişinin, içindeki haznenin üstüne yüzen kabarcıkları kolayca oluşturmasını sağlar. İçinde kullanılan sıvı, düşük kaynama noktası için de seçilir, [Teknik içerikler], camları çalıştırmak için alevler kullanılırken güvenlik için diklorometan seçimi.

Video, cam kabarcık tüplerini yapmak için gereken temel cam çalışma tekniklerini ve kabarcık lambalarının üslerinin nasıl yapıldığını ve kabarcıkları oluşturmak için ısıyı besleyebileceğini gösterir. Farklı malzemelerin kaynama sıvısı için çekirdeklenme noktaları oluşturmak için kullanımı da nihai sonuçta farklı görsel efektler vererek tartışılmaktadır. Bu çarpıcı süslemeleri kendiniz oluşturmaya başlamak için müthiş bir astar.

Kabarcıklar güzel şeylerdir ve farklı tekniklerle, onları gösterdiklerini bile gördük. Mola sonrası video.

[İpucu için uçurum sayesinde!]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *