Roketlerin başlatılması ve video kaydetme

Model ve amatör roket hackleri için bir arama yaptığımızı göz önüne alındığında, fikir hattımızda birçok başvuru alıyoruz. İşte dün bize yolunu buldu iki:

Orijinali yükseltmek
70’lerin başında geri, eston, roketin burnuna takılı 8mm hareketli bir resim kameralı bir roket bıraktı. Estes Cineroc olarak adlandırıldı ve bir karton tüpün içindeki bir hareketli resim kamerasına uyacak bir Mühendislik Prowess’in olağanüstü bir gösterimidir. Cineroc, bir miktar koleksiyoncunun eşyasıdır, bu nedenle tabii ki [Bob Marchese]’s 808 Crucial FOB video kamerası için yeterince büyük bir Payload Körfezi bulunan bir üreme kiti var. Onun lansmanı videosu harika görünüyor, rengi var ve geliştirilecek estonlara gönderilmelidir.

Bir ampulden çok daha iyi ve bir düğme
Eski sarı (ya da mavi ve bence kırmızıysa) basma düğmesine basma denetleyicisini hatırlıyor musun? Bir silahlama kritik (bir tel parçası), pil ve bir düğme ile donatılmış, bu denetleyici ev hakkında yazmak için fazla değildi. [Joe Niven], birden fazla LED ışık, zil, süreklilik denetleyicisi ve bir pil test cihazı ile kendi fırlatma kontrol cihazını inşa etti. 555 için fena değil ve bir çift 4000 serisi mantık cipsi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *