RC3 2021: Şimdi burada, hiçbir yerde

, Almanya’nın Kocaman Hacker Grubu olan Chaos Computer Club’ın yıllık toplantısı, bu yıl tekrar çevrimiçi. BİZİMLER BURADA HACKER DAHA FAZLASI GÖRMEMEKTEDİR, KİŞİSEL DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLERİMİZ, EXTACK’ınız.

Bu yılki kongre tamamen ademi merkeziyetçi, kendi video akışlarını barındıran çok sayıda yerel kulüp ve “aşamaları”. Dört parça yerine, şimdi aynı anda devam eden altı ya da yedi izleme izleri var, bu yüzden seçenek tarafından boğulmaya hazırlanın. Genel programı burada bulabilirsiniz, bu yüzden izlemek istediğiniz bir şey görürseniz, ne zaman ayarlanacağını bileceksiniz.

Geçen yıl gibi, video konferanslı Zelda gibi paralel bir 2D simülasyon dünyası var, ancak bir bilete ihtiyacınız olacak ve satılıyorlar. (Bunun ne olduğunu görmek istiyorsanız demo videosuna göz atın.) Ve bir konferans tişört, kol bantları ve hatta bir etiket değişimi olmadan ne olurdu? Ya da kurs, hepsi posta yoluyla yapılmalıdır, ama yaptığınız şeyi yaparsınız.

Gözlerimizi görüşmelerde tutacağız ve iyi bir şey görürsek bilmenizi sağlayacağız. Aynı şeyi yaparsanız, yorumlarda bize bildirin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *