Yeni Yılda DIY Bagpipes

ile halka, insanların, dışarı çıkmaya başlamak için tam bir hazmatın tam olarak kullandığı ve markete kullanılmış lastik eldivenlerin kullandığı zamanlarda pandemikte erken durun. Bu sadece biz miydi? Mesele şu ki, kesinlikle yalnız bir lateks eldiveni kaldığımın yanı sıra, acınf uzunluğunda, evin etrafındaki normal brüt işlerden yanı sıra, el şeklinde buz küpleri yapmanın yanı sıra bunlar için çok az sayıda kullanıyoruz.

Peki, işte biraz daha eğlenceli bir şey: DIY Bagpipes. Tam olarak ne olursa olsun, ürettikleri gibi ne hissederseniz, bagpiplerin çalıştığı yöntem oldukça ilginçtir. Mola verdikten sonra gömülü olan videoda, [Charlie Engelman] bize tam olarak nasıl çalıştıklarını gösterir.

Bkz., Bay G Can Dairesel nefes alabilir, bu da istediği sürece bir not tutabileceğini belirtir. Temel olarak, bir şeyi oynamak için ağzına bir hava rezervi tutabiliyor, aynı zamanda yeni havanın solunması.

Bunu bagpiplere geri getirirsek, mesane Kenny G’nin ağzına benzer. Her zaman havadan oluşur, bu yüzden sürekli olarak gürültü borularıyla havayı serbest bırakır. Eldiven borusu durumunda, eldiven mesanenin yanı sıra boruların pipetlerinin içilmesinden yapılır. Mola sonrası inceleyin – gürültünün orijinal bagpiplerden çok daha tolere edilebilir olduğuna inanıyoruz.

Daha önce tipik ev ürünlerinden oluşan bagpipleri gördük (tipik ev eşyaları olarak bir kaç plastik kaydediciyi düşünüyorsanız), aynı zamanda orijinal bagpiplerin elektromekanik olarak gördüğümüzü gördük.

İpucu için teşekkürler, [Keith]!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *