Peltier Snow Globe, kendisini gerçek donda giyinen kardan adam sunuyor

, birkaç ABD’nin kar kürelerinin gerçek kar bulduğunu düşündüğü, ancak şimdi kendi karını yapan bir kar küresi gördük, Su dolu tatil dekorasyonunun ana dayanağı bir hayal kırıklığı göründüğünü kabul et.

Noel süslerinin birçoğu gibi [Sean Hodgins] yıllar geçtikçe, bu kendi kendine dondurucu kardan adamın hem yaratıcı hem de yürütmede sevimli. Çalışma sonu, geleneksel kardan adam konfigürasyonuna dönüşmüş bir alüminyum parçasıdır; Torna-daha az, muhtemelen bazı küre yataklarını CA yapıştırıcısı ile birlikte yaparak da aynı şeyi yapabilir. 3D baskılı aksesuarlarla süslenmiş, heykel, büyük bir CPU soğutucunun üstüne yığılmış, peltier soğutucuların bir kaidesine oturur. Yunanlıların altındaki kardan adamı, küreyi buharla doldurmak için ısıtma elemanları olarak hizmet veren bir çift büyük güç direncidir. [Sean] ‘ın seçenek sıvısı izopropil alkoldür, ayrıca figürin don ile hızlı bir şekilde donatıldığı için çok iyi çalıştığı görülüyor.

Ama bekle, çok daha fazlası var – [Sean] işaret ediyor, cihaz bir bulut odası olma yolunun% 90’ıdır. Belki tatilden sonra daha az şenlikli bir sürüm göreceğiz. O zamana kadar, diğer süs eşyalarını, Blinkeniglight PCB ağaç askıları ya da tatil reklamlarını oynayan küçük TV’yi yazdıran süslemesinde memnun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *