RA 3D Yazıcı Denetleyici Kurulu her şeyi yapar, disko ışıkları vardır

3D yazıcılar uzaklaşıyor, 4 eksenli, plastik squirting CNC makinesinden çok daha zorlu. Bu günlerde, 3B yazıcınıza bir LCD’yi ve SD kart arayüzünü hacklemediğiniz sürece, geek cred’inizi gerçekten kazanmamışsınız veya en azından birkaç ekstrüde ile denenir. Herkesin kullandığı kontrolör panolarında bir sorun var, ancak çok fazla pano yeterli çıktı pimi yoktur, 3D yazıcının yapabileceği harika şeylerin sayısını büyük ölçüde en aza indirir.

RA girin. Her türlü olası kurulum için IO ile yeni bir 3D yazıcı denetleyici kartı. RA işlevinin listelenmesine gidiyor, neden bu özelliklerden birkaçını görmediğimizin neden olduğunu merak ediyoruz. 24 pinli bir ATX güç başlığı doğrudan tahtaya lehimlenir, RA bireyleri yazıcılarını güçlendirmek için aptalca basit bir yöntem sağlar. Programın LED’ler için çıktılar var, kamera tetikleyicileri (yazıcı hızlandırılmış hareketli resimler gerçekten havalıdır), hafif halkalar, sesli sesler, bir LCD / döner kodlayıcı / SD kart yönetimi panelinin yanı sıra masif yazıcılar için iki ısıtmalı yatak desteği. Bir renkte baskı sizin için yeterli değilse, RA üç ekstrüde için desteği vardır.

Rampalar veya Sanguinololu gibi diğer 3B yazıcı panolarıyla karşılaştırıldığında, bu kuruldaki çıktıların sayısı sadece şaşırtıcıdır. Çok büyük, özellikli bir 3D yazıcı geliştirmeyi planlıyorsanız, muhtemelen RA’nın sunduğudan çok daha iyi yapamazsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *