Yeni Pi Zero, onaylanmamış antenler kazandı henüz bir kez daha

Sadece Yepyeni Pi Sıfiyası’na girmeye başladık. Wifi, hacker yolu. Onboard WiFi anteni ile satır içi bir U.FL ayak izi keşfedilebilir ve birinin birinin dış anten eklemek zorunda olduğunu anlayabilirsiniz. Burası, [Brian], foto-zengin bir yazma ve aşağıda gömülü video eğitimi ile birlikte, bu, kendi sıfırınızı hiçbir zaman özelleştirmeniz sağlayacaksınız. Ölçümleri, daha önce dört gördüğü bir alanda sunulan on dört şebekeyi gördüğü ve RSSI seviyelerinin rapor ettiği RSSI seviyelerinin, daha fazla veya daha fazla istikrarlı bir bağlantı elde etmek için büyük, 5 db -10 dB tarafından geliştirilmiştir.

Eski dizüstü bilgisayarlar, iyi bir WiFi antenlerinin bir kaynağı olan, sadece bir U.FL konektörünü tedarik etmenin yanı sıra, bunu yapmadan önce biraz lehimleme yapmanız gerekiyor! Böyle bir işin en zor kısmı, yanlışlıkla U.FL konektörünün metal olabilir. Sinyal yansımalarının yanı sıra benzerlerini önlemek için dış antenin nasıl bağlantısını keseceğinizi ve elbette, pi sıfırınızı asla bağlı bir anten olmadan asla güçlendirmemeniz bekleniyor, vericinizin ölümcül olmasını sağladınız. donanım tanımlı empedans beklentilerinin uyumsuzluğu ile karıştırıldı. Bir pi sıfır, ekleyebileceğiniz konnektörler için ayak izleri karşılaşacağınız tek konum değil, aynı zamanda tartışmalı bir şekilde, bir hacker olarak görevinizdir – işlevsellik ekleyen bir yöntemle çalıştığınız şeyleri değiştirme. Tam olarak nasıl yaptığını paylaşmayı hatırlamıyorum!

Yeni Pi sıfırınızı tam metal bir muhafazaya koymanız durumunda, bu teknik oldukça pratik olmalıdır. Ahududu Pi Anten’in iç işlerini merak ediyor musunuz? Onları daha önce kapladık! Bazı önceki Ahududu PI modlarını görmek istiyorsanız, burada PI 3’ün yanı sıra, burada [Brian] ‘dan orijinal sıfır w -!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *