Bitcoin Miner’ınızı

hızaşırtma, madencilik bitcoinlerdeki oyunun adı CPU’lar, GPU’lar, hatta FPGA’lar değildir. Şimdi, hardcore madencileri, blok erupter gibi özel ASIC cipslerine geçiyorlar, yaklaşık 100 $ USD için, siz de 2,5 watt gücün yanı sıra tek bir USB bağlantı noktası olan 300 MH / S’de Bitcoin’leri de yapabilirsin. Bu hız, bazı insanlar için yeterli değildir, [Jeremy], bloğunu overclock eden [Jeremy], hızın neredeyse iki katına kadar.

[Jeremy], EREPTER DONANIMIN BLOKLUK’UN YÜRÜTMESİ İLE TUTMAYI BAŞLADI. İçeride, özel bir ASIC çipi, ATININY2313, USB UART dönüştürücüsünün yanı sıra ASIC için bir voltaj regülatörünü keşfetti. Asic’e bağlı 12 MHz kristalini değiştirerek yanı sıra bir trim kabı olan voltajla uğraşarak, [Jeremy], ASIC çekirdeğinin 336 MHz’den 560 MHz’ye kadar hızaşıp çıkmayı başardı. Etkili olarak, donanımının satın alma maliyetini geri almak için potansiyel olan birinin maliyeti için iki blok öreti kullanıyor.

560 MHz figürünün, 20 MHz kristalinin 20 MHz biriyle değiştirilmesi ve bu modun sadece [Jeremy] ‘ın bankasında sadece 20 dakika sürdüğünü belirtti. 14 ya da 16 MHz kristali önerir, sürekli bir mod için 392 MHz veya 448 MHz’lik yeni bir hızı netleştirir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *