Sandbox Oyunu Bir Kum Kutusu’ndaki

Monobanda’daki takım, bir kum kutusunun arazisini kontrol etmek için bir Kinect’i kullanan taklitçi olarak adlandırılan bir kum havuzunda çalışıyor.

Teaser videosundan, basın bülteninin yanı sıra, nihai hedef, hem oyunda hem bir karakteri hem de aynı anda atmosferi kontrol ediyor gibi görünüyor. Kum kutusunun arazisini bir kinect ile okuyarak, ekip bu oyun dünyasına ithal edebildi. Takım, oyun dünyasının oyun dünyasının küçük çevrimiçi karakterlerle doldurulduğunu, “etrafa dönün, zıpla ve taklit dünyasıyla kayma.” Herhangi bir mimicry, bu bit yaratıklar için zorluklar üretebilir veya bir yarış pisti geliştirebilir. Monobandia ekibi, bu oyunun noktasını “kendi oyunlarınızı üretmek” olduğunu belirtti. Tamamen düzenlenebilir bir dünyayla ve ‘yuvarlanan top’ nüfusunun yanı sıra, kendi ısmarlama Beyblade Arena’mızı yapmak için sabırsızlanıyorum.

Kinect SDK’nın birkaç hafta önce serbest bırakılmasından bu yana, Microsoft’tan gündüz-1 demolar olması gereken bazı gerçekten olağanüstü işler görüyoruz. Şimdiye kadar gördüğümüz işlerden memnun kaldık, yanı sıra başkalarının ne zaman geldiğini görmek için sabırsızlanıyorum. Düzgün bir yapıya sahipseniz, fikir hattına gönderdiğinizden emin olun.

Mola sonrası oyun mekaniğini test edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *