Mevcut sınırlama diyotu, öğretici

yanı sıra, bunun sık sık gerçekleşmemesi, ancak güç kaynağını anlamadığınız bir onarım çalışmasıyla ele alındığında ne yaparsınız, ancak bunu anlatırsınız LED arka aydınlatma yapmanız gerekir. ? Bu sorunla ele alındığında [Eric Wasatonic’in] servisi belirsizlik için stile yapıldı. Bu büyüleyici hack onarım çalışmasında [Eric] eski bir araç stereo LCD ekran için arka aydınlatmayı geri getirmesi gerekiyordu. Öncelikle, biraz dolu dalga köprü doğrultucu ekleyerek bir DC güç kaynağı ile çalıştığını garanti etti. Ardından, her birinin arka aydınlatması için her birinin güçlendirilmesine yönelik 4 mA’ya ihtiyacı olduğunu anlamak, her biri voltaj kaynağından bağımsız olarak, tabii ki, her biri voltaj kaynağından bağımsız olarak, her biri voltaj kaynağından bağımsız olarak geliştirilmiştir.

Bununla birlikte, herkesin püfusuna dahil edilmesinin hak edilmesinin kolay bir hack onarım işi olduğundan emin olun. Birçok hack gibi, her zaman kazanılacak bir anlayış vardır. [Eric], bu eski parçaların tam olarak nasıl kene olduğunu anlamak için bazı veri sayfalarının yanı sıra bir eğri izleyicisini kullandığı ikinci bir videoyu paylaşıyor. Bu eski 1N5305 mevcut sınırlayıcı diyot regülatörleri, bir JFET’den bir JFET’den, sabit bir mevcut çıktıyı korur. Böyle bir bileşenin sadeliğini göstermek için, [Eric], bir JFET’i ve yorum potansiyometresinin bir eğri tracer üzerindeki performansı onaylar. İmalat edilen simülasyon devresi mükemmel çalıştı.

Her zaman eklenen bir bonus olan bu onarım çalışmasıyla yapılması gereken bir miktar para vardı, yanı sıra alıcı her türlü sorunu asla geri bildirmedi, böylece onarımın başarılı olduğu varsayılıyor. Boltanıktan sonra bağlantılı olan iki videoyu görebilirsiniz, ayrıca aynı koşulları farklı bir şekilde yapabilecekleriyle ilgili düşüncelerinizi duymak büyüleyici olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *