Ahududu Pi Tablet – Pipad

[Michael Castor] bir tablet, ancak herhangi bir tablet türü değil. Linux’u çalıştıran bir arada bir sistemin yanı sıra, iyi görünmesini istedi. Böylece kendini ahşap bir boru yaptı.

İşe 2013 yılının başında başladı ve projelerimizin çoğu gibi, biraz itaatkar olmanın biraz sürdüğü biraz zaman aldı. Elemanların çoğunu erken satın aldı, ancak daha sonra arka brülöre itildi. Yapımcı Faire Körfezi Bölgesi 2013’ten iki hafta önce, [Michael], onu göstermek istediğine karar verdi, bu nedenle de zamanla yüzeye çıkarmak için deliğe başladı.

Geliştirmek, bir CNC yönlendiricisini kullanarak şekillenecek şekilde kesilmiş olan 1/2 “Baltık Huş ağacı kontrplaktan oluşan son derece güzel bir parçadan oluşur. Bir hurda parçası karbon fiber parçası bir şık hale getirir, ancak aynı zamanda fantezi arka kapak değildir – Hatta [Eben Upton] elde etmek için bile ele alındı! İçinde 10.000mah lityum iyon pil, bir Ahududu PI, bir cep telefonu pil şarj sistemi ve kapasitif bir dokunmatik ekran LCD’dir. Neredeyse tüm dokunmatik ekranlar 12V KAPALI, ancak [Michael], mükemmel çalışan LVDS Converter’a 5V HDMI’yı keşfetmek için kullanılır. Gadget, [Michael] için yeterli olan yaklaşık 6 saat pil ömrü alıyor. Gadget harika görünüyor, hem de onunla uçuş terminali güvenliği ile yaptığı gibi oldu!

Bunun gibi benzersiz işleri görmek istiyoruz – kendi işlerinizi bahşiş hattımızla göndermeyi hatırlamayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *