Makerfaire K.C.: Power Wheels Racing

Makerfaire’in bu bölümü pratikte, tüm olayın tümüne değer. Anladığım kadar mutlu bir şekilde ev kasabamdaki Power Yarış serisinin aylık bir maçına gitmeyi başardım. Yarışmak için, modlu bir güç tekerleğine sahip olmalısınız. Evet, bu elektrikli gençler, bu güç tekerleklerini çimlerin karşısında gerçekten yavaşça gidiyor. Ayrılıyorsun, çorbanın yanı sıra ırkın.

Gördüğüm ayarlamalar hepsi fantastik. Elektrikli matkaplardan marş motorlarına kadar uzanan tamamen farklı tahrik trenleri vardı. Tekerlekler yaygın olarak çok daha iyi bir çekiş için değiştirildi, ancak bazıları sadece etkisi için kötü çekişi tutmayı seçti. Sistemleri Yönetin Mikro Kontrolörlerden Güçle birlikte, iki çıplak telin bir araya getirilmesini sağladı. Harikaydı.

Teknik olarak bir yarış olsa da, katılımcıların çoğunun, eğlenceli bir performans geliştirmek için bu kadar kazandığı hissini aldım. Goofy kostümlerinin yanı sıra fışkırtma tabancalarıyla karıştırılan kaygan lastiklerin yanı sıra lezzetin bağırsakları da tüm şeyi gözlükte yaptı. Hayal edebileceğiniz gibi, elektrik yangınları da vardı, ancak herkes şoförleri garanti altına almak için pratik bir eylem seti ile derhal atladı. Bu harikaydı. Burada Springfield Missouri’de bir lig başlamak isteyen insanları araştırmak zorunda kalabilirim.

Siyah arabaların ve kamyonun, güç için bir marş motoruna en yakın olabileceğimizi unutmayın. Bu motor aşırı ısınmaya devam etti, bu yüzden resimlerde görebileceğiniz bir su soğutma sistemini kaldırdı. Harikaydı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *