DIY Mekanik Flux Dağıtıcı Şırıngası, Mekanik Bir Flux Dispenseri için Mekanik Bir Flux Dispenseri için ince bir şekilde yönetin

‘nin stili, bazı tipik donanımların yanı sıra bazı tipik donanımların yanı sıra, tam olarak bir şırınga üretecek birkaç 3B basılı parçanın yanı sıra, tam olarak Kalın şeyler yatırılır. Stil kaygan, ayrıca baskılı parçalarla birlikte gitmek için tam bir parça listesi var. [PERINSKI] Nasıl bir karışıklık yapmadan, bir karışıklık yapmadan, bir karışıklık yaratmadan 5 ml’lik şırıngalara tam olarak nasıl elde edileceğine dair bazı faydalı ipuçları bile var.

Aynı şekilde manyetik bir şırınga kapağı için ayrı bir arkadaş tarzı vardır. Sadece bir o halkası yoktur, ancak çekinmeli ve bununla birlikte, kapağın ucu, dağıtıcı kullanımdayken risksiz bir şekilde istiflenebilmesini sağlamak için, kapağın ucu içine gömülü bir mıknatısa sahiptir. Çalışma alanını karıştırmaz.

Bu, bir tür pnömatik etkiye bağlı olma eğiliminde olan gokopi malzemeleri için çoğu şırınga dağıtıcısının tarzından son derece büyüleyici bir ayrılma. Buna rağmen, aynı şekilde, hacimli bir kompresöre ihtiyaç duymayan kompakt bir DIY pnömatik dağıtıcıya sahip olmanın mümkün olduğunu gördük.

Tam olarak [PERINSKI] ‘nin ergonomisinin nasıl bir elini kullanması gerektiğini tam olarak bulamazsanız, yalnız değilsiniz. Biri şırıngayı ellerinde tutar ve büyük kadranı, ekstrüzyonu yönetmek için baş parmağıyla küçük artışlarla çevirir. [PERINSKI], 4:50 işareti etrafında yakın çekim olduğunu gösterir, ancak birkaç dakikanız varsa, aşağıdaki tüm videoyu izlemeye değer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *