Oyun Boy Advance

[ZEKFOO], oyun çocuğunun ilerlemesinin 20. doğum gününü, daha modern bir twist vermek için devre seviyesinde yeniden tasarlayarak onurlandırmaya karar verdi. Proje README’yi alıntılamak için:

Gerçekten oyun çocuğunu ilerletmek istiyorum. Bir GBA SP ile büyüyor, Clicking düğmeleri, şarj edilebilir pil ve ışıklı ekranla şımarık kaldım. Nihayet ellerimi orijinal bir GBA’ya aldığımda, hissi ve fonksiyondaki stark farkından daha çok hayal kırıklığına uğradım. Günümüzün Retro Modding Sahnesi GBA için (şimdiye kadar kod adı AGB olarak adlandırılan) birçok gelişme üretmiş olsa da, konsolun hala basit bir modun düzeltilemediği, ancak bir devrede ele alınabileceği birçok tuhaflık vardır. yeniden tasarlamak.

Dört katmanlı tahta harika görünüyor ve orada bir dizi modernize edilmiş özellik.

Örneğin, bu yeni sürüm şarj edilebilir. Ünite, çoğu insanın duygusal membran anahtarlarını tercih edeceği uygun anahtarlara sahiptir. Ayrıca bir ekran ışığı ve diğer şeylerin yanı sıra daha temiz ses üretmeye yardımcı olan geliştirilmiş bir güç kaynağı var.

Depolayın yalnızca görüntüleri ve ses dosyalarına sahip olduğu hayal kırıklığına uğradık – eğer yapıyı çoğaltmak istiyorsanız kendi başınıza. O da oyun boyası renginin bir klonu yapmış, ama – Ne yazık ki – orada da tasarım dosyaları yok. Yine de, birkaç iyi görünümlü proje.

Biz her zaman bir facelift verilen eski ürünleri görmekten zevk alırız. Sadece bir emülatöre ihtiyacın olduğunu düşünüyorsanız, bazen tam olarak gerçek donanımları taklit etmiyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *